Mastercourse z mózgu Bruno Chikly

W miniony weekend Rafał Raczewski z FOR Clinic uczestniczył w szkoleniu Mastercourse z Mózgu (B1). Kurs prowadził Bruno Chikly, francuski osteopata mieszkający na stałe w Stanach Zjednoczonych. Bruno dwa razy w roku przyjeżdża do Europy i uczy osteopatów wybranych technik pracy z mózgiem.

Dzięki nowopoznanemu podejściu do tej niezwykłej struktury, FOR Clinic może jeszcze skuteczniej pomagać pacjentom z problemami z pamięcią, bezsennością, zaburzonymi reakcjami emocjonalnymi czy bólami głowy. Nowe metody przydadzą się także w terapiach dzieci z problemami z nauką, dysleksją czy ADHD. Rafał Raczewski z nowymi umiejętnościami pomoże również osobom w trakcie terapii uzależnień, z zaburzeniami hormonalnymi, urazami głowy czy whiplash (po wypadkach).

Pamiętajmy, osteopatia to nie tylko walka z bolącym kręgosłupem. Zaawansowane techniki pracy m.in. z mózgiem umożliwiają osteopatom leczenie i wspomaganie osób z chorobami przewlekłymi, zaburzeniami endokrynologicznymi czy schorzeniami narządów wewnętrznych.

Zastanawiasz się, czy nasz zespół może pomóc przy Twoich dolegliwościach? Napisz do nas – odpowiemy na każde pytanie.

Zobacz jak umówić się na wizytę i w czym specjalizuje się For Clinic

Rafał Raczewski, osteopata Poznań, współwłaściciel For Clinic, dyplomowany fizjoterapeuta. Uczestnik licznych szkoleń z zakresu manipulacji trzewnych, terapii cranio-sacralnej, manipulacji powięzi i innych."
Rafał Raczewski, osteopata Poznań, współwłaściciel For Clinic, dyplomowany fizjoterapeuta. Uczestnik licznych szkoleń z zakresu manipulacji trzewnych, terapii cranio-sacralnej, manipulacji powięzi i innych.